Servis diesel agregátů

servis diesel motorů servis diesel motorůServisujeme diesel agregáty pro většinu vozidel. Proč? Protože spousta majitelů aut s dieselovým motorem dělá chyby. Prostě si sami ničí motory. Dieselové motory aut jsou čím dál složitější a motory si mnohdy nezadají s konstrukcí závodních vozidel. Pokud se ale něco stane a výkon klesá, je třeba zajít do servisu prověřit, co se vlastně děje.

Ohřívání a chlazení motoru

Zakázníci chtějí malý objem a nízkou spotřebu, ale také velký výkon a hlavně točivý moment. S tím je ale spojeno obrovské namáhání pohyblivých (i nepohyblivých) součástí motoru, takže udržovat vznětový agregát ve správné provozní teplotě je nutnost (samozřejmě tohle platí o všech typech motorů, ale u dieselů zvláště).

Diesel motor AUDI, servis dieselHodně majitelů dieselů ale udělalo už tu zásadní chybu, že si prostě koupili diesel. Neuvědomili si, že pro jejich způsob používání se diesel vůbec nehodí a problémy si způsobují už jen stylem jízdy.

Diesely patří na dálnice a rovné silnice, do města si kupte atmosférický benzínový motor. Když už s dieselem jezdíte skoro pořád jen po městě, dopřejte mu časté výměny oleje (aspoň jednou za 10 000 km nebo za rok). Zastavte se u nás v Brně a my zjistíme, co je třeba opravit a opravíme to.